42-425 Kroczyce ul. Sienkiewicza 5

www.przedszkole.kroczyce.szkolnastrona.pl

Przedszkole Publiczne w Kroczycach

Jesteś tutaj: Start

"Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu
- o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat..."

Robert Fulghum

Witamy na naszej stronie.

Z ogromną radością przedstawiamy Państwu naszą stronę internetową w nowej wersji.

Elegancka szata graficzna, łatwa nawigacja oraz przejrzystość informacji – dzięki temu użytkowanie naszej strony będzie jeszcze wygodniejsze.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice naszych przedszkolaków, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

W TROSCE O ZDROWIE DZIECI - PRZYPOMINAMY!!!

W trosce o zdrowie wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola przypominamy, że
obowiązkiem rodziców jest przyprowadzanie do przedszkola dzieci tylko zdrowych.
Nie przyprowadzamy dzieci, które:
mają katar, kaszel, gorączkę (nie dotyczy alergii), są przeziębione lub chore,
są w trakcie leczenia antybiotykowego, mają inne objawy, które mają znamiona przeziębienia lub choroby.
Dzieci zakatarzone, przeziębione i kaszlące nie mogą przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
Infekcje mnożą się lawinowo i przechodzą na pozostałe dzieci.
Lepiej dziecko przetrzymać w domu i wyleczyć katar i kaszel w ciągu paru dni, niż doprowadzić do dłuższej choroby i powikłań.
Czytaj więcej o: W TROSCE O ZDROWIE DZIECI - PRZYPOMINAMY!!!